BİZ KİMİZ ?

SGT Dış Ticaret A.Ş. Hakkında

1993 yılında İzmir'de kurulan SGT A.Ş., kısa zamanda İş Güvenliği, Kişisel Koruyucu Donanımlar, Kaldırma Ekipmanları, El Aletleri, İnşaat Grubu,  Hırdavat, Bağlantı Ekipmanları, Marin Grup'ta tescilli markası JUNIOR® ile lider konuma gelmiştir.

Yılların bilgi birikimini ve uzmanlığını düşünerek SGT, tek kullanımlık KKD ve İş Kıyafetlerinden oluşan kendi KKD üretim hattını kurdu. İlk ihracattan bugüne kadar JUNIOR® ürünleri dünyanın her yerindeki müşterilerden pek çok övgü aldı. SGT, yüksek kaliteli ürünlerinin ve iyi hizmetinin arkasında gururla ve bir aile şirketi olmaktan gurur duymaktadır.

SGT Dış Ticaret A.Ş. faaliyet gösterdiği her bölgede girişimci yapısı, personel becerilerinin özellikleri, pazar bilgisi, toplam kalite yönetimi, inovasyon uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile mükemmel bir uyum içinde çalışmaktadır.

NEDEN SGT?

Güçlü Yönlerimiz

SGT'NİN BEŞ GÜCÜ

Şu anda tüm dünyada 40'tan fazla ülkeye satış yapmakta ve her geçen gün artmaktadır.

Son Teknoloji

İstenirse tüm cerrahi önlüklerimiz dikişe göre daha yüksek güvenlik sağlayan ultrasonik kaynak makineleri ile üretilebilir.

Uzmanlık

29 yıllık kümülatif deneyim, SGT'yi uzun vadeli iş fırsatlarında güvenilir bir ortak haline getirir.

Kalite

Tüm SGT ürünleri, depomuzdan sevkiyata hazırlanmadan önce detaylı bir şekilde incelenir.

Özelleştirilebilir Ürünler

Özelleştirilmiş bir ürün arıyorsanız, deneyimli ekibimiz en kaliteli hizmeti en uygun çözümle sunmanıza yardımcı olacaktır.

Yüksek Üretim Kapasitesi

SGT'nin uzman üretim ekibi, yüksek adetli siparişleri zamanında teslim edebilir.

Standartlarımız

Kalite

SGT A.Ş.
SGT A.Ş.
SGT A.Ş.

Blog